• Ігор Київ 10:01 27 Jan 2018
  Гостювали компанією 15+ чоловік. Господарі були ввічливими та уважними до наших потреб. Починаючи від допомоги в приготуванні глінтвейну, жарці шашликів і закінчуючи допомогою з контактами в Буковелі та порадами. Дякуємо за теплий прийом. Рекомендуємо відпочинок у Романа та Василини!
 • Аня Тернопіль 21:07 16 Jul 2017
  Відпочивали у 2016, і цього року теж тільки сюди! Надзвичайно приємні господарі - до гостей ставляться як до рідних!!! За кухню окреме спасибі - усе смачне, свіже, подане вчасно! Тепер це наше улюблене місце відпочинку! Повернемось сюди знову і знову!!!
 • Ярослав Ірпінь 14:08 28 Aug 2016
  Дякую пану Роману та його родині за теплий прийом, доброзичливість та гостинність. На відміну від інших місць - всі (попередньо узгоджені) умови (розкладне додаткове ліжко, переселення в більший номер, харчування) були виконані Романом без нагадувань. Додаткові (платні) послуги не нав'язувались, як часто буває в інших місцях. Це місце, куди хочеця повертатись знову. (На зворотньму шляху діти вже цікавились, коли ми туди повернемось знову). Романе, здоровья вашій родині та вдячних гостей.
 • Марина Днепропетровск 17:06 20 Jun 2016
  Это был восхитительный отдых. Все просто великолепно. Огромное спасибо хозяевам. Номера просторные, чистые, в них есть абсолютно все, что нужно для комфортного отдыха как в кругу семьи, так и в кругу дружной компании. Кухня просто обьеденье, все всегда свежее, вкусное и изысканное. Спасибо большое хозяевам за прекрасно проведенное время. Обязательно вернемся!!!!!!
 • Тарас Черкассы 17:06 19 Jun 2016
  Відпочили з дружиною, дуже сподобалось! Надзвичайний краєвид, до всіх цікавих мість не далеко. Кухня та порядок на вищому рівні!!!! Гарні та комфортні номера. Всім раджу!!
 • Женя Украина, Киев 19:11 25 Nov 2012
  Замечательные и очень уютные комнатные номера! Всегда чисто и убрано, за что отдельное спасибо, самым гостеприимным хозяевам и персоналу. Очень вкусная кухня, что не может не радовать, после целого дня катания =)))... Отдыхаю в Буковеле 3й сезон и менять место проживания в дальнейшем даже не думаю!